Španělsko v soukromí

Dovolená ve vile bez cestovky •  

Nabízíme ubytování v třípodlažní vile s uzavřeným parkovacím stáním.  Dům se nachází v klidné lokalitě na slunném vyvýšeném místě s nádherným panoramatickým výhledem. Všechny obytné místnosti jsou klimatizovány a pokryty wi-fi signálem. Vhodné pro 5 osob (možnost dvou přistýlek). Postýlka pro dítě do dvou let je k dispozici.Přízemí

V přízemí se nachází obývací část se satelitní TV, radiem s CD přehrávačem, kompletně zařízená a vybavená kuchyně, jídelní kout a koupelna se sprchou a WC. Přímo z kuchyně lze vyjít ven na menší stinnou terasu, což oceníte v letních obdobích.


Vybavení kuchyně:


- sklokeramická deska
- horkovzdušná trouba
- myčka nádobí
- lednice s mrazákem
- pračka
- rychlovarná konvicePrvní patro

V prvním patře jsou 2 ložnice a druhá koupelna s vanou, WC a bidetem. Klimatizované ložnice jsou vybaveny dvoulůžkovými postelemi. U jedné ložnice je navíc 3. lůžko a prostorná terasa s krásným výhledem.

loznice 2  

Druhé patro

Druhé a nejvyšší patro je zároveň střechou domu s obrovskou terasou. Vzhledem k umístění vily je odtud nádherný výhled v rozsahu až 300° - od solných jezer přes rozlehlé mořské pobřeží až na hory ve vnitrozemí. Terasa je odrazem místních zvyklostí, kdy Španělé tráví většinu času mimo obytnou část domu. Na rozlehlých terasách grilují a pořádají společné večery s přáteli.